Hakkımızda

“ Minimum Fiyat, Maksimum Hizmet “ ilkesiyle yola çıkan Minimax Tedarik, en güncel iletişim, bilişim ve sosyal ağ teknolojilerini kullanarak tüketicilerine, gelişen dünya standartları çerçevesinde kesin ve hızlı çözümler bulmayı hedefleyerek, 2005 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana kısa sürede geliştirdiği yenilikçi ve özgün ürünlerini, son tüketiciye en kolay yoldan ulaştırarak sektördeki öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır.

12 kişiden oluşan, alanında uzman ve deneyimli ekibi ile 7/24 çevrimiçi danışmanlık ve satış hizmeti vererek ürünlerini dürüst, profesyonel ve pazarı geliştirme özellikleriyle tüketici kullanımına sunmaktadır.

Türkiye ve Dünya’nın her bölgesine hızlı, güvenilir ve kolay erişim sağlanmasının yanı sıra yerel birçok internet sitesinde ürün dağıtımı yapılarak kullanıcılara online alışveriş imkanı sağlanmaktadır.

Sektördeki eksiklikleri tespit etmek amacıyla, geniş ölçekli AR-GE projesi yürüterek müşterilerin ihtiyaç ve sorunları keşfedilmiş, bu doğrultuda hizmetler geliştirilerek ürün çeşitliliğini artırarak devam ettirmiştir.

Amaçlanan hedef yalnızca talebe yönelik üretim yapmaktan ziyade tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda ekstra çözümler sunmak, hijyen ve temizlik gerektiren her alanda etkin kullanım deneyimleri ve geri bildirimleri alarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı başarabilmektir.

Minimax Tedarik sizlere daha sağlıklı bir yaşam ve çevre için güvenilir ürünler geliştirmeyi, tüketicilere kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla ulaştırmayı taahhüt etmektedir.

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.